Next Coupon Class

Coming soon!
Let us know if you would like to attend our next class.

Wednesday, August 11, 2010

Today's Harris Teeter Run

We are busy shopping for free around here! I wanted to post a picture of my trip today to Harris Teeter. As many of you know, you can only use 20 coupons per day to receive the double dollar deal. I will be back tomorrow!

So take a little glance at this picture and guess how much it all cost?

Look closely and you will see 4-24 packs of Deer Park Water, 3 gallons of milk, 8 cans of Dole pineapple, 6 boxes of Eggo waffles, a bag of apples, a large bag of grapes, peaches, 2 Lysol toilet bowel cleaners, 2 Next Generation dish soaps, yogurt, 8 reusable Ziploc containers, butter, mayo, and on and on.

I paid $15.

Yes, only $15 (you should see what Brooke .67 cents!)!!!!

Do you want to get on the coupon boat?

It's a sailing...

In fact, we have a couple of spots open for our class tomorrow night! Email us and let us know if you want to learn EVERYTHING you need to know to save BIG!


WatermelonWishes said...

Whoa! That is really something!

Brooke said...

Heather, you have some mad shopping skills! Thank you for showing that coupons are not just for junk food. I actually spent 87 cents and saved $144.06. See you all at Harris Teeter tomorrow.

Related Posts with Thumbnails